Ãœretim

Ãœretim

Türkiye’nin en modern tesisinde zamanın ÅŸartlarına uygun olarak son teknoloji malzemeler ile bunları destekleyen tecrübeli ve deneyimli personeliyle üretim yapmaktadır.

Sırrı Kaplama’nın tomruk sahasında kalite ve üretim akışına göre sınıflandırılmış deÄŸiÅŸik yerli-ithal, sert ve yumuÅŸak aÄŸaçlar, mevsim ÅŸartlarına göre sürekli yaÄŸmurlama yapılarak ormanda kesildiÄŸi ilk gündeki gibi tazeliÄŸini yitirmeden en iyi ÅŸekilde muhafaza edilmektedir. Tomruk sahasında bulunan kaplamalık tomruklar üretimden önce ilk olarak buhar havuzlarında piÅŸirilerek yumuÅŸaması saÄŸlanmaktadır.

Sırrı Kaplama bünyesinde bulunan son teknoloji Torna(soyma), Dik kesim, Yatay kesim ve Rotary kesim(eksantrik kesim) makineleriyle farklı desenlerde kaplama üretimi yapılmaktadır. Farklı desenlerde üretilen kaplamalar yeni teknoloji ütülü kurutmalarla desteklenmektedir. Kaplama ebatlama ünitemizde yurtiçi ve yurtdışı pazar taleplerine göre farklı cins ve ölçülerdeki aÄŸaç kaplamalar, doÄŸal kusurlarından arındırılarak kalite ve ebatlarına göre sınıflandırılmaktadır.

Dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz

İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu doldurun

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için formu doldurun