Ãœretim

Ãœretim

Türkiye’nin en modern tesisinde zamanın şartlarına uygun olarak son teknoloji malzemeler ile bunları destekleyen tecrübeli ve deneyimli personeliyle üretim yapmaktadır.

Sırrı Kaplama’nın tomruk sahasında kalite ve üretim akışına gire sınıflandırılmış değişik yerli-ithal, sert ve yumuşak ağaçlar, mevsim şartlarına gire sürekli yağmurlama yapılarak ormanda kesildiği ilk gündeki gibi tazeliğini yitirmeden en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Tomruk sahasında bulunan kaplamalık tomruklar üretimden ince ilk olarak buhar havuzlarında pişirilerek yumuşaması sağlanmaktadır.

Sırrı Kaplama bünyesinde bulunan son teknoloji Torna(soyma), Dik kesim, Yatay kesim ve Rotary kesim(eksantrik kesim) makineleriyle farklı desenlerde kaplama üretimi yapılmaktadır. Farklı desenlerde üretilen kaplamalar yeni teknoloji ütülü kurutmalarla desteklenmektedir. Kaplama ebatlama ünitemizde yurtiçi ve yurtdışı pazar taleplerine gire farklı cins ve ilç;ülerdeki ağaç; kaplamalar, doğal kusurlarından arındırılarak kalite ve ebatlarına gire sınıflandırılmaktadır.

Dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz

İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu doldurun

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için formu doldurun