Ä°thal Kereste

Ä°thal Kereste

Ä°thal kereste ise bu yapılan iÅŸlemlerin yurtdışında yapılıp, ürünlerin Türkiye’ye gelmesiyle olan iÅŸleme denir. Ülkemizdeki orman ürünleri belli noktalarda yetersiz kaldığından dolayı üretimi dış piyasadan temin edilmeye çalışılmaktadır. Ä°thal malın kalitesine çok önem verilerek dikkat edilmesi gerekmektedir. En çok tercih edilen türlerimiz ise Çam, Köknar aÄŸacıdır. Ä°thal ürünler hakkında bilgi almak için iletiÅŸim sayfamıza gidebilirsiniz. 

Ä°thal ürünlerin ülkemize giriÅŸleri çok sıkı kontrollere tabi tutulup, ziraat mühendisleri tarafından kontrol edilen ürün gerekli ÅŸartlarda deÄŸilse ülkeye giriÅŸine izin verilmemektedir. Ä°thal tomruklarımız Bulgaristan ülkesinin en iyi bıçkılarında hazırlamaktayız. Sıfır hata prensibiyle çalışmakta, ithal ettiÄŸimiz ürünlerimizi en iyi ülkelerden getirerek siz müÅŸterilerimize sunmaktayız. 

Ä°ç piyasaya saÄŸladığımız ürünlerin başında: Kayın, köknar, ladin, çam ve kavak tomruk ve kereste ürünleri yer almaktadır. Ä°thalatın en çok Rusya, Bulgaristan, Ukrayna, Kamerun'a yapıldığı bilinmektedir. Ä°thal kerestenin ülkemize getirilmesi için, yıllardır edindiÄŸimiz uluslararası taşımacılık deneyimimiz ile zamanında ürünlerinizin elinizde olmasını saÄŸlamaktayız. 

Dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz

İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu doldurun

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için formu doldurun