İthal Kereste

İthal Kereste

İthal kereste ise bu yapılan işlemlerin yurtdışında yapılıp, ürünlerin Türkiye’ye gelmesiyle olan işleme denir. Ülkemizdeki orman ürünleri belli noktalarda yetersiz kaldığından dolayı üretimi dış piyasadan temin edilmeye çalışılmaktadır. İthal malın kalitesine çok önem verilerek dikkat edilmesi gerekmektedir. En çok tercih edilen türlerimiz ise Çam, Köknar ağacıdır. İthal ürünler hakkında bilgi almak için iletişim sayfamıza gidebilirsiniz. 

İthal ürünlerin ülkemize girişleri çok sıkı kontrollere tabi tutulup, ziraat mühendisleri tarafından kontrol edilen ürün gerekli şartlarda değilse ülkeye girişine izin verilmemektedir. İthal tomruklarımız Bulgaristan ülkesinin en iyi bıçkılarında hazırlamaktayız. Sıfır hata prensibiyle çalışmakta, ithal ettiğimiz ürünlerimizi en iyi ülkelerden getirerek siz müşterilerimize sunmaktayız. 

İç piyasaya sağladığımız ürünlerin başında: Kayın, köknar, ladin, çam ve kavak tomruk ve kereste ürünleri yer almaktadır. İthalatın en çok Rusya, Bulgaristan, Ukrayna, Kamerun'a yapıldığı bilinmektedir. İthal kerestenin ülkemize getirilmesi için, yıllardır edindiğimiz uluslararası taşımacılık deneyimimiz ile zamanında ürünlerinizin elinizde olmasını sağlamaktayız. 

Dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz

İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu doldurun

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için formu doldurun