Deck

Deck

DECK, dış mekan ahÅŸap yer döÅŸemesi olarak kullanılan bir üründür. GüneÅŸ, su ve ısı deÄŸiÅŸiminin etkilerine maruz kaldığı için, her türlü hava ve nem koÅŸuluna dayanabilen, özellikle Iroko, Teak, Ä°pe, Merbau gibi aÄŸaçlar tercih edilip kullanılmaktadır.

Bu aÄŸaçlar ıslak ve nemli ortamlardan etkilenmemekle birlikte, mukavemetlerini arttırmak için emprenye edilebilirler. Deckin üst yüzeyi düz bırakılabildiÄŸi gibi, ıslak mekan uygulamalarında kaymayı önlemesi için derzli yapıda da üretilmektedir.

Genellikle havuz kenarları, balkon, çardak ve yürüyüÅŸ yollarında uygulanan ahÅŸap deckler, BOY halinde veya deÄŸiÅŸken KARO halindedir. Kalınlığı 1.8 cm - 3.8 cm arasındadır. Deckler ahÅŸap ızgaralar üzerine metal aparat çakılarak serbest boy olarak döÅŸenebileceÄŸi gibi, tabanında su kanalı vazifesi gören plastik altlık ile birbirine geçen dekoratif kareler halinde, yere herhengi bir ÅŸekilde sabitlemeden modüler sistemle de döÅŸenebilir. Deckler istenildiÄŸi zaman sökülerek farklı bir ÅŸekilde deÄŸerlendirilebilirler

Dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz

İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu doldurun

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için formu doldurun