Deck | SIRRI KAPLAMA

Deck

Deck

DECK, dış mekan ahşap yer dişemesi olarak kullanılan bir üründür. Güneş, su ve ısı değişiminin etkilerine maruz kaldığı için, her türlü hava ve nem koşuluna dayanabilen, izellikle Iroko, Teak, İpe, Merbau gibi ağaçlar tercih edilip kullanılmaktadır.

Bu ağaçlar ıslak ve nemli ortamlardan etkilenmemekle birlikte, mukavemetlerini arttırmak için emprenye edilebilirler. Deckin üst yüzeyi düz bırakılabildiği gibi, ıslak mekan uygulamalarında kaymayı inlemesi için derzli yapıda da üretilmektedir.

Genellikle havuz kenarları, balkon, ç;ardak ve yürüyüş yollarında uygulanan ahşap deckler, BOY halinde veya değişken KARO halindedir. Kalınlığı 1.8 cm - 3.8 cm arasındadır. Deckler ahşap ızgaralar üzerine metal aparat ç;akılarak serbest boy olarak dişenebileceği gibi, tabanında su kanalı vazifesi giren plastik altlık ile birbirine geç;en dekoratif kareler halinde, yere herhengi bir şekilde sabitlemeden modüler sistemle de dişenebilir. Deckler istenildiği zaman sikülerek farklı bir şekilde değerlendirilebilirler

Dilediğiniz iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz

İstek, şikayet ve önerileriniz için iletişim formunu doldurun

Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için formu doldurun